Kısa Versiyon

maxresdefault - Gezen Tavuk Masalı Reklam Filmi

Uzun Versiyon

maxresdefault - Gezen Tavuk Masalı Reklam Filmi

Afyon Yarka Yumurta Reklamı toplumsal bilinçle özdeşleşebilecek bir reklam olarak tasarlanmıştır.

Tv reklamları reklam sektörünün en maliyetli bölümüdür. Bu yüzden her kelimesi her detayı üzerinde iyice düşünülmesi gerekmektedir. Afyon Yarka Yumurta firması için ürettiğiniz Gezen Tavuk Masalı başlıklı reklamı yukarıda bahsedildiği gibi her kelimesi üzerine uzun düşünme süreci geçirdiğimiz bir çalışmadır.

İnsanların çocukluk anılarını yakalayabilecek ve oradan izleyenle duygusal bir bağ kuracak bir şekilde marka ve ürünün, masal olgusu ile birleştirilerek akılda kalmasını sağlamaktadır. Seyircide oluşan bu zemin üzerine ürünün ve hizmetin ne olduğu ve nasıl ulaşılabileceği bilgisi verilerek onları markaya yönlendirmekteyiz.

Reklamın farklı düzeylerde mesajı insanlara aktaracak çok fazla ikna ögesi barındırdığını ancak burada daha fazla açıklamayacağımızı belirtmek isteriz.

Bunun gibi bir reklam hazırlatmak isteyen müşterilerimizin tekliflerini hem bu reklam üzerine daha detaylı bilgi sağlamak hem de kendi projelerinde burada kullanılan tekniklerden faydalanarak nasıl bir reklam hazırlayabileceğimizi konuşmak için bekliyoruz.

İşveren: Afyon Yarka Yumurta

Prodüksiyon: 112 Art

Post-Prodüksiyon: 112 Art

Yönetmen: Farukh Hasanov

color-grade-ornek-1color-grade-ornek-1-2