Mert Teşvik Animasyon Filmi

maxresdefault - Mert Teşvik Kurumsal Animasyon Tanıtım Filmi

Mert Teşvik kurumsal tanıtım filmi projesinde 112 Art'ı tercih etti

Mert teşvik danışmanlık için hazırladığımız filmin senaryo metni;

Senaryo ve Seslendirme metni

Artık şirket masraflarından tasarruf etmek için personel azaltma, şirket araçlarını satma veya şirket hisselerini devretme gibi üzücü yollara başvurmanıza gerek yok.

Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyiz? Çünkü..  Mert Teşvik Danışmanlık yanınızda.

Mert Teşvik Danışmanlık, SGK, İŞKUR, KOSGEB Tarafından desteklenen, Personel maliyetlerini asgari düzeye indirecek çalışmalarla ilgili profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sizler için SGK, İŞKUR, KOSGEB gibi kurumların, güncel kanunlar çerçevesinde, şirketiniz için sağlayacağı teşviklerden hızlı, güvenli ve tam bir şekilde faydalanmanızı sağlar.

Uygulanmaya çalışılan ilgili kanun maddelerinin karmaşıklığı ve mevzuatların devamlı değişmesi nedeni ile, şirket departmanınız veya 3. kişilerin teşviklerden eksik ya da yanlış faydalanma olasılığı yüksektir.

Biz ise uzman ekibimiz ile, Sgk dosya yapınızı inceleyerek, fazla ödediğiniz sgk primi ve personel maaş ödemelerinizi minimum seviyeye indirgemekteyiz.

Bu sayede sizlere maksimum seviyede kazanç sağlayarak, yapılacak işlemlerden doğabilecek bütün riskleri tarafımızca karşılıyor ve vermiş olduğumuz hizmetleri teminat altına alarak sizlerin herhangi bir cezai işlemle karşılaşmanızı önlüyoruz.

Sonuç olarak faydalandıracağımız teşvik tutarları, personel sayınıza bağlı olarak aylık ciddi bir kazanç, yıla vurduğunuzda mükemmel bir tasarruf haline gelecektir. Vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda önce sizlere kazandırıyor, sonra kazancınızdan belirli bir miktar danışmanlık ücreti alıyoruz.

Bize başvurduğunuz takdirde ekibimiz, sizin teşviklerden faydalanmayan veya eksik faydalanan firmalarınız için maksimum teşvik raporunu ve kazanç kayıp tablolarını çok kısa süre içerisinde ücretsiz olarak sizlerle rapor olarak paylaşmaktadır.

Tüm bunları duyduktan sonra hala ne duruyorsunuz?

Hemen Mert Teşvik Danışmanlık hizmetleri ile iletişime geçin personel sayınızı azaltmayı, şirket araçlarını satmayı veya şirket hisselerini devretmeyi unutun!

Siz keyfinize bakın devlet destekleriyle ilgilenmeyi bize bırakın.

Bize ulaşmak icin www.merttesvik.com.tr Sitemizi ziyaret edebilir 549 436 01 01 Nolu telefondan ulaşabilir veya info@merttesvik.com.tr Adresimiz üzerinden mail gönderebilirsiniz.

Mert Teşvik Danışmanlık Hizmetleri; Sizleri daha güzel yarınlara taşımak için.. Geçmişten bugüne, edinilen bilgi ve tecrübeyle hizmetinizde!

Not: Bu metni tüm hakları 112 Art ve Mert Teşvik Danışmanlık hizmetlerine aittir, izinsiz kopyalanması başka bir filmde kullanılması kesinlikle yasaktır, hukuki süreç başlatılacaktır.

İşveren: Mert Teşvik

Prodüksiyon: 112 Art

Post-Prodüksiyon: 112 Art

Proje Sorumlusu: Ali Biçer