DİJİTAL EĞİTİM

Kaliteli, Hızlı ve Ekonomik

Dijital eğitimlerinizi kaliteli içerikle, hızla ve ekonomik bütçelerle geliştiriyoruz
ve 112ART ekibi olarak dijital eğitim geliştirme metodolojimiz tecrübe ve birikimimizin en somut çıktılarıdır. Bu iki özelliğimiz kaliteli dijital eğitim içeriklerini uygun maliyetlerle geliştirmemizi sağlar.

Dijital eğitimlerimizi SCORM standartlarına uygun eğitim paketi olarak hazırlamaktayız.

Neden 112ART Dijital Eğitim Geliştirme Hizmeti Almalıyım?

Kaliteli İçerik

En iyi eğitim içeriklerini üreterek yıllarca geçerliliğini koruyacak bir yatırım yaptığımıza inanıyoruz. Bu çerçevede en iyi içerik sağlayıcı kurum ve bireylerle çalışıyoruz.

Ekonomik

Orta düzey bir eğitim organizasyonun dijitalleştireceği onlarca eğitimi olduğunu biliyoruz. Bu sebeple tek bir dersinizi değil bütün derslerinizi dönüştürebileceğimiz düşük maliyet avantajımızı kullanarak bütünsel bir dijital dönüşümü hedefliyoruz.

Hızlı Üretim

Dijital eğitimlerinizi Projenin büyüklüğüne bağlı olarak kendi uzman ekibimizle veya onlarca freelance proje yöneticisi ve içerik geliştiriciden oluşan freelance havuzumuzu kullanarak hızla geliştiriyoruz.

Farklı Multimedya Türleri

Geniş freelance havuzumuzda en iyi kurgucuları, seslendirme sanatçılarını, sunucuları, editörleri, videografları, 3D modelcileri, animatörleri ve nice farklı türde içerik geliştiriciyi barındırıyoruz. Böylece dijital eğitim içeriklerimizi farklı türde kaliteli multimedya içerikleri ile destekliyoruz

Kapsamlı İçerik

İçeriğin amaçlanan bilgiyi hedef kitleye ulaştıracak derecede kapsamlı olduğuna emin oluyoruz. Dijital eğitimin pratik uygulamalar, sorular ve oyunlaştırma içerikleri ile desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Farklı tiplerdeki multimedya içeriklerini bilgiyi tam ve eksiksiz aktarmak için kombinleyerek birlikte kullanıyoruz.

Doğru Eğitim Tasarımı

Doğru eğitim tasarımına sahip dijital eğitimlerle sizi amaçladığını eğitim hedeflerine ulaştırıyoruz.